מדוע חשוב לנקות בקביעות דלת שבב סלקטיבית?

רכשתם דלת שבב חכמה וסוף סוף החיים נראים אחרת. עדיין - יש לדעת, שההנחיות שקיבלתם לשמירת הניקיון של דלת שבב חכמה אינם רק המלצה אסתטית אלא צורך ממשי לתפקוד תקין של המכשיר. אם משהו משתבש - ניקוי המכשיר יפתור את רוב הבעיות. 
הסוללות מתרוקנות במהירות?
לא מדובר בתקלה, אלא בלכלוך שמונע מהמכשיר לכבות את עצמו: פרווה שנאגרת בציר העליון ומטרידה את החיישנים או לכלוך שומני שמכסה את עיניות החיישנים - ראו בתמונה היכן הם נמצאים.  במכשיר חום, יש לוודא שהמדבקה [ריפלקטור] מודבקת כהלכה במקומה, היות וחסרונה או קצוות מורמים עלולים גם כן להטריד את החיישן. מדבקה חלופית צורפה לאריזה.
החלפה של הסוללות ללא ניקוי לא תפתור את הבעיה, אלא רק ניקוי החיישנים והיקף התעלה הפנימי, אחרת הסוללות ימשיכו להתרוקן שוב ושוב - ראו הסבר טכני בהמשך.
 יש לנקות את המכשיר בעזרת מטלית יבשה או מגבון לח - ראו הוראות בסרטון [אין צורך לפרק את המכשיר מההתקנה] ולהכניס 4 סוללות חדשות למכשיר הנקי. יש להקפיד על סוללות מתוצרת אנרג'ייזר או דורסל בלבד. שימו לב: שימוש בסוללות מתוצרת זולה יגרמו למכשיר לזייף בגלל מתח חשמלי נמוך מדי. במכשיר נקי הסוללות יחזיקו מעמד זמן רב.
 

לסיכום, ביצועי המכשיר שלכם ואורך חיי הסוללות תלויים בגורמים הבאים:

● ניקיון הציר העליון של הדלתית משיער ופרווה שנתפסים בו

● ניקיון עדשות החיישנים מלכלוך שומני - ממוקמים בתקרת התעלה, ראו בתמונה

● ניקיון היקף התעלה הפנימי מלכלוך שומני 

● במכשיר בצבע חום: יש לוודא שהמדבקה הכסופה [ריפלקטור] נמצאת במקומה. אם התקלפה, או שהקצוות התרוממו - הסוללות יתרוקנו מהר. צרו קשר ונשלח מדבקה חלופית 
● הנחיות היצרן קובעות: יש להשתמש בסוללות מתוצרת אנרג'ייזר או דורסל בלבד
 

         


כדי להבין את חשיבות הניקוי תנו לנו לתת לכם הסבר טכנולוגי קצרצר ולא מסובך: 
בדומה לברז מים אוטומטי בשירותים ציבוריים, כך גם החיישנים במכשיר שולחים קרן אינפרא שמשתקפת בתחתית התעלה לצורך הדלקה וכיבוי של המכשיר (במכשיר חום נדרש רפלקטור במקום השתקפות). במצב תקין, כאשר חיית מחמד מכניסה את ראשה לתעלה - הקרן נשברת והמכשיר נדלק. כאשר היא יוצאת - המכשיר מכבה את עצמו. פעולה תקינה וקצרצרה זו מאפשרת לסוללות להחזיק זמן רב.
אולם, אם העדשות מלוכלכות בשומן או שפרווה נתפסת בצירים ומטרידה את החיישנים - המכשיר יישאר דלוק ברציפות וכך הסוללות ייתרוקנו תוך מספר שעות או ימים. גם החלפת הסוללות לא תפתור את הבעיה, כי הן שוב יתרוקנו במהרה - עד הסרת הלכלוך.

>>>  שימו תזכורת בנייד ונקו את המכשיר אחת למספר שבועות.
 

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

גם אתם רוצים דלת לחתול או לכלב?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם 

או.. התקשרו עכשיו: 054-6022111
או.. שלחו ווטסאפ - לינק בפינה למעלה

שלח

 

שדה חובה

תודה,

הטופס נשלח בהצלחה,

נחזור אליכם בהקדם!

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

כתובת יישוב​

שדה חובה

דלת לחתול