איך דלת לחתול או לכלב יכולה לעזור לנו עם תינוק חדש בבית?

דלת לחתול או לכלב קטן יכולה להיות הדבר הנכון בזמן הנכון במיוחד כשמגיע תינוק חדש הביתה. תינוק בן יומו משנה את סדר העדיפויות בבית ומכניס סדר יום חדש, אשר לא תמיד מאפשר להתמסר לחיות המחמד באותה מידה. חשוב לאפשר לחתול או לכלב להתיידד עם האורח החדש (שבא לכאן כדי להשאר..), אבל לא בכל רגע זה מתאים - גם לך וגם להם. למשל, אם את מניקה ובדיוק עכשיו הכלב מבקש לצאת. או כאשר אתם מנסים להשלים שעות שינה מעטות ויקרות מפז והחתול מעיר אתכם בחמש בבוקר כדי שתפתחו לו את הדלת... - זה ממש לא תענוג גדול. 

 

ועכשיו דמיינו:
עם דלת משלהם הם כלל לא זקוקים לעזרתכם ונהנים מחופש ומעצמאות מלאה בכל עת.

דלת לחתול או לכלב מאפשרת להם לצאת ולהכנס באופן עצמאי ובלי יללות: גם אל מחוץ לבית (באמצעות דלת סלקטיבית) וגם בין החדרים, או למרפסת (באמצעות דגמי הבייסיק), ואתם משוחררים מההתעסקות יומיומית בהכנסת והוצאת חיית המחמד. 

 

דלת עם 4 מצבים - שימושי במיוחד למצבים שונים:
בכל הדלתות המומלצות על ידנו יש אפשרות לכוון את הדלת באופן ידני למצבי פתיחה וסגירה, חד או דו-כיווניים. שימוש בהם יאפשר לך להחליט מתי הדלת מאפשרת מעבר חופשי, מתי היא נעולה, ומתי מאפשרת לחתול רק יציאה (ללא חזרה פנימה) או רק כניסה (ללא יציאה החוצה). עבור חתולים, התקנת דלת לחתול במרפסת היא פתרון אופטימלי גם מבחינה הגיינית, וגם בהמשך - להרחקת ארגז החול מזאטוטים שמגיעים לכל פינה...

 

כשיש תינוק או פעוט בבית מומלץ לבחור בדגם שכפתור הנעילה שלו אינו בולט מדי או קל לתפעול בידיים קטנטנות, על מנת שהפעוט לא ינעל בטעות את בעלי החיים או ימנע מהם בלי כוונה גישה למזון או לארגז הצרכים. 

 

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

גם אתם רוצים דלת לחתול או לכלב?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם 

או.. התקשרו עכשיו: 054-6022111
או.. שלחו ווטסאפ - לינק בפינה למעלה

שלח

 

שדה חובה

תודה,

הטופס נשלח בהצלחה,

נחזור אליכם בהקדם!

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

כתובת יישוב​

שדה חובה

דלת לחתול