דלת שבב לחתול גדול וכלב קטן: תכנות שבב בזיכרון

רכשתם את הדגם: דלת חכמה לחתול גדול וכלב קטן ועוד רגע קט שגרת החיים שלכם ושלו עומדת להשתנות: גם אתם תוכלו להנות מנוחות מקסימלית בקצב החיים המודרני! 
על מנת שהמכשיר יוכל להכיר את המפתח שמורשה לפתוח אותו, יש לתכנת את השבב בזיכרון האלקטרוני של המכשיר. 

 

כדי לתכנת שבב בזיכרון עקבו אחר ההוראות הבאות:

●  הסירו את מכסי תא הסוללות משני צידי המכשיר והכניסו למקומן 4 סוללות אלקליין איכותיות בגודל C. הכנסת הסוללות תדליק את צג המסך העליון, הכולל חיווי של מצב הדלת והסוללה. 
  הסירו את מכסה הכפתורים הסמוך לצג. לחצו לחיצה קצרה על הכפתור הימני עם סמל החתול למשך כשנייה אחת, ושחררו. פעולה זו תגרום לפתיחת הבריח ולהבהוב המסך. זהו מצב המתנה לקליטת שבב.
●  כעת, כדי לתכנת את השבב בזיכרון יש לאפשר לחתול/לכלב לעבור דרך הפתח. אפשר להניח מעט מזון יבש בתחתית התעלה ולהציע לו לנשנש ולהכניס את ראשו מעט לתוכה. השבב נקלט בזיכרון כאשר הבריח ננעל, ההבהוב פוסק, והדלת חוזרת למצב פעולה רגיל
●  אם ברצונכם לכייל את השבב לפני ההתקנה, שימו לב: אין להחזיק את המכשיר ביד ולדחוף את בעל החיים לתוכו. פעולה זו רק תפחיד אותו ויתכן שגם לא תאפשר קליטה תקינה של השבב בגלל זווית האחיזה. לכן, הקפידו לכייל את השבב כאשר המכשיר עומד באופן ישר ומאונך לרצפה, ולא באלכסון, על מנת שהחיישנים יוכלו לתפקד כראוי ולקלוט את השבב.

●  כעת השיבו את מכסה הכפתורים למקומו. מומלץ להימנע מהשארת המכשיר במצב המתנה לקליטת שבב לאורך זמן מכיוון שפעולה זו צורכת חשמל רב מהסוללות. 

●  עבור יותר מחיית מחמד אחת יש לחזור על התהליך עם כל חיה בנפרד. יש לוודא שבכל סבב רק בעל חיים אחד נמצא בסביבת המכשיר למניעת קליטה חוזרת של אותו השבב. המתקן מתאים במיוחד לבתים מרובי חיות מחמד ומאפשר תכנות של עד 32 שבבים בזיכרון.
●  כדי לצאת ממצב תכנות (אם הכפתור נלחץ בטעות) יש ללחוץ על אותו הכפתור פעם נוספת למשך שנייה. הדלת תחזור למצב פעולה רגיל.
●  לחיצה ארוכה על כפתור הכיול תגרום למחיקת הזיכרון ותחייב כיול מחדש של שבבים לזיכרון
 

צפו בסרטון וראו כיצד מכיילים שבב לזיכרון המכשיר:

 

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

גם אתם רוצים דלת לחתול או לכלב?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם 

או.. התקשרו עכשיו: 054-6022111
או.. שלחו ווטסאפ - לינק בפינה למעלה

שלח

 

שדה חובה

תודה,

הטופס נשלח בהצלחה,

נחזור אליכם בהקדם!

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

כתובת יישוב​

שדה חובה

דלת לחתול