איך יודעים אם דלת לחתול או לכלב היא איכותית או לא?

המרכיב העיקרי בדלתות לחיות מחמד הוא החומר ממנו הן עשויות: פלסטיק

בעידן המודרני פלסטיק הוא חומר בעל רמות איכות שונות, באופן שמשפיע מאוד על איכות המוצר כולו. ממש כמו ריהוט גינה מפלסטיק איכותי שיחזיק שנים, לעומת כסא מפלסטיק זול שנעשה פריך ושביר כבר לאחר מספר חודשים - גם דלת לחיות מחמד יכולה ללוות אתכם שנים או להשבר תוך פרק זמן קצר. 

 

בדלתות לבעלי חיים, החלק הרגיש ביותר הוא הצירים.

כל חיית מחמד שקיבלה דלת - אוהבת אותה מאוד ועושה בה שימוש אינטנסיבי, עשרות פעמים ביום. לכן חשוב לבחור במוצר איכותי, בעל צירים חזקים ועמידים. צירים מפלסטיק ירוד יישברו במהרה וברוב המקרים יחייבו אתכם להחליף את כל המתקן. קיימים בשוק דגמים ויצרנים שונים של דלתות לחיות מחמד, חלקם באיכות טובה וחלקם באיכות ירודה מאוד. אנו ממליצים להשקיע מעט יותר ולא להתפתות לדלתות הזולות, אשר למרות הפופולאריות שלהן - נוטות לאכזב ולהשבר במהרה. בשנים האחרונות אנו ממליצים רק על דגמים מסויימים בדלתות בייסיק שעל פי ניסיוננו ראויות לאמון הצרכנים. כמו כן, לאחר בדיקה של מוצרים רבים, אנו ממליצים על דלתות השבב הסלקטיביות של חברת Sure Petcare האנגלית - המובילות על המתחרים בכל פרמטר.

 

כל מוצר דורש פתח במידות שונות. 

אין מידות גנריות שמתאימות לכל המוצרים, לכן עדיף לבצע התקנה למוצר איכותי, במקום לקנות מוצר זול ולהתאכזב, כאשר הפתח הקיים לא יתאים במידותיו וייצור מראה לא אסתטי. זאת הסיבה הנוספת מדוע למרות שפע המוצרים בשוק אנחנו ממליצים על קבוצה מצומצמת מאוד של דגמים, אשר בחרנו בקפידה הודות לעמידות שהוכיחו לאורך זמן. שביעות הרצון שלכם חשובה לנו ולכן אנו מסרבים לעיתים לבצע התקנות של מוצר מאיכות ירודה. עמכם הסליחה.​

 

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

גם אתם רוצים דלת לחתול או לכלב?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם 

או.. התקשרו עכשיו: 054-6022111
או.. שלחו ווטסאפ - לינק בפינה למעלה

שלח

 

שדה חובה

תודה,

הטופס נשלח בהצלחה,

נחזור אליכם בהקדם!

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

כתובת יישוב​

שדה חובה

דלת לחתול