דלתות חתולים...
מתלבטים איזה פתרון מתאים? 

 

כל מי שיש לו חתול מכיר את אותן הבעיות...
אז גם לכם מגיע להתחיל להנות מנוחות מקסימלית בקצב החיים המודרני! 

הנה כל הסיבות למה דלת לחתול תביא תועלת רבה גם לכם: 

 

אנחנו גרים בבית דירות וארגז החול בתוך הדירה

דלת חתולים אשר תותקן בדלת של מרפסת הכביסה תאפשר לכם לשים את ארגז החול במקום פתוח ומאוורר, הרחק מהישג ידם של ילדים ופעוטות - שלא מהססים לטעום ממנו.. אם הארגז כבר נמצא שם - עכשיו תוכלו סוף סוף גם לסגור את הדלת ולהנות מחימום בחורף וקירור בקיץ, הרבה יותר אפקטיביים מאשר עם דלת או חלון פתוחים. אם יש חתולים זרים באזור - עכשיו גם הם ישארו בחוץ.

 


 

הכלב או החתול שלנו ישן איתנו בלילה במיטה

דלת לחתול או דלת לכלב קטן אשר תותקן בדלת חדר השינה תאפשר לכם סוף סוף גם לסגור את הדלת וגם לישון ברציפות, בלי לקום בכל עת שחיית המחמד שלכם תרצה לצאת, להכנס, ושוב לצאת.. ושוב להכנס..

 

 

 

 

היינו רוצים דלת לבעלי חיים בכניסה, אבל יש לנו פלדלת

זו ממש לא בעיה. ניתן להתקין דלת לחתול או דלת לכלב בדלתות פלדה מכל הסוגים. רק חשוב מאוד להקפיד שיעשה זאת איש מקצוע מתאים [כמו המתקין שלנו, שביצע כבר מאות התקנות כאלה]

 

 

 

 

החתול / הכלב שלנו בכלל לא יוצא מהבית

דלת חתולים אשר תותקן  בכל אזור המועדף על חיית המחמד שלכם, תאפשר לכם סוף סוף לסגור דלתות בחופשיות בלי חשש ולהפסיק לשרת אותו בכל פעם שהוא רוצה לצאת, להכנס, ושוב לצאת בין החדרים. 

 

 

 

החתול שלנו יוצא לסיורים ליליים ואנחנו משאירים לו חלון פתוח

אז עכשיו סוף סוף תוכלו לסגור את החלון... בלי יתושים, בלי בריחה של המזגן ובלי ביקורים לא רצויים של כל חתולי השכונה. פשוט התקינו דלת חתולים סלקטיבית בחלון שהחתול רגיל לצאת ממנו. לא תאמינו איך פתרון כל כך פשוט ישנה לכם את החיים מקצה לקצה.

 

 

 

יש לנו תינוק בדרך ו/או פעוטות בבית

התקנת דלת לחתול או דלת לכלב תאפשר להם לצאת ולהכנס באופן עצמאי, בלי להטריח אתכם בכל פעם - במיוחד אם אתם עסוקים בתינוק חדש. אם צריך לפנות את החדר של החיה לטובת תינוק חדש ניתן להעביר את ארגז החול למרפסת, ולמנוע גישה של פעוטות לחול מלוכלך. התקנת דלתות נוספות תאפשר שליטה מקסימלית ותשחרר אתכם מהתעסקות יומיומית בחיות המחמד.

 

 

חתולים זרים נכנסים, משתינים בכל הבית ומחסלים את המזון של חיות המחמד שלנו

בדיוק לשם כך דרושה לכם דלת שבב סלקטיבית לחתול ולכלב קטן, שתאפשר רק להם להכנס הביתה ותשאיר את כל יתר ה'חברים' בחוץ. דלת שבב חכמה שנפתחת רק לחיית הבית שלך משתמשת בשבב הווטרינרי כמפתח הפרטי של חיית הבית, שאינו הולך לאיבוד. בעל חיים טריטוריאלי לא מעונייין באורחים לא רצויים וגם אנחנו לא רוצים לנקות אחריהם ריסוסי שתן או להאכיל אותם על חשבון חיית הבית שלנו. מלבד הנזק הכלכלי קיימים גם אי נוחות, מצוקה וסטרס. הדלת החכמה מאפשרת לסגור את כל הפתחים עם מעבר חופשי החוצה ופנימה רק לחיות המחמד שלנו. אחרי ההתקנה - השלווה חוזרת לשרור בבית וכל בני הבית רגועים יותר.

 

 יש לנו דלת עם מגנט אבל החתול שלנו לא מסוגל לסבול קולר על צוואר וגם חתולים זרים בכל זאת מצליחים לפרוץ אותה ולהכנס 

בדיוק מהסיבה הזאת חיפשנו ומצאנו את הפתרון היעיל והאיכותי ביותר בשוק: דלת חכמה הקוראת שבב סטנדרטי תת עורי שהווטרינר מזריק בעורף (מאפשר גם לזהות את החתול במידה וילך לאיבוד). השבב משמש גם כמפתח כניסה לדלת פרטית משלו! אין צורך בקולר, והזיהוי - אמין ואיכותי. המתקן מתאים בדיוק למידות הפתח הקיים ומאפשר החלפה קלה ומתאים גם לבתים מרובי חיות בית. מנגנון מגנטי לא מרתיע פולשים נחושים ואגרסיביים אשר מצליחים לפרוץ אותו אך לדלת החכמה יש נעילה חשמלית עמידה גם בפני פולשים עקשניים. 

 

ואם אנחנו מאוד רוצים דלת לכלב או לחתול אבל לא מצליחים למצוא פתרון מתאים? 

או. יופי. בשביל זה המציאו את הטלפון. התקשרו אלינו ונשמח לחלוק אתכם את כל הניסיון שצברנו בנושא.

 

  

 

ואנחנו שואלים:
איך, איך לא חשבתם על זה קודם...

 

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

גם אתם רוצים דלת לחתול או לכלב?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם 

או.. התקשרו עכשיו: 054-6022111
או.. שלחו ווטסאפ - לינק בפינה למעלה

שלח

 

שדה חובה

תודה,

הטופס נשלח בהצלחה,

נחזור אליכם בהקדם!

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

כתובת יישוב​

שדה חובה

דלת לחתול