איך דלת לחיות מחמד יכולה לסייע למנוע סטרס?

דלת לחיות מחמד היא תמיד פתרון נפלא להרבה בעיות וקשיים אך לעיתים היא יכולה להיות הצלה של ממש, בעיקר כאשר בעלי החיים בבית רגילים או זקוקים לצאת לחצר באופן שוטף. סטרס אצל חתולים כלבים ובעיקר אצל חתולים נובע מסיבות שונות ותמיד כדאי ורצוי להתיעץ עם וטרינר או יועצי התנהגות, אך לעיתים ניתן למנוע זאת גם בדרך פשוטה: הענקת ביטחון. דלת שבב סלקטיבית מעניקה גם חופש וגם ביטחון טריטוריאלי ויכולה לסייע מאוד לכלבים וחתולים, במיוחד לאלה הסובלים מהצקה וניסיונות השתלטות של חיות זרות על הטריטוריה שלהם.
 

דלתית חכמה תועיל גם במקרים הבאים:

● כאשר החתול או הכלב רוצים לצאת החוצה, תלויים בבעלים ונאלצים לבקש ולהמתין שיפתחו להם את הדלת - הם עשויים להיות חסרי סבלנות ועצבניים. דלת לחיות מחמד היא פתרון אופטימלי: גם מאפשרת להמנע מהשארת חלון או דלת פתוחה וגם מעניקה לכלב ולחתול עצמאות מקסימלית לצאת ולהכנס בחופשיות בכל שעה, גם באמצע הלילה..
● כאשר משאירים חלון או דלת פתוחה - הפירצה קוראת לגנב וחתולים זרים מגיעים לאזור. במקרה הטוב הם "רק" מחסלים את המזון של חיות הבית ובמקרים אחרים הם משתינים בטריטוריה שלהם וגורמים לו למצוקה גדולה ואמיתית. דלתות סלקטיביות מאפשרות גם חופש מקסימלי וגם ביטחון שרק חיות הבית יכולות להכנס בעוד האחרים - נותרים בחוץ.
● כאשר יש התדרדרות במצב הביטחוני, כשסף הלחץ של כולנו (וגם של בעלי החיים) עולה והעצבים מתוחים - התקנה של דלת חתולים תסייע מאוד: גם לבעלים שמתקשים להתנהל ע"פ השגרה הקבועה ולפעמים נוטשים את חיות המחמד שלהם, וגם לחיות המחמד שזקוקות לצאת ולחזור הביתה באופן שוטף וללא עיכובים. הדלת מעניקה להם עצמאות מלאה בכניסה ויציאה ומפחיתה באופן משמעותי את רמת הסטרס שלהם. 

ובכל מקרה, בכל מצב של מצוקה, תמיד מומלץ לפנות ליעוץ התנהגותי מקצועי.

 

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

גם אתם רוצים דלת לחתול או לכלב?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם 

או.. התקשרו עכשיו: 054-6022111
או.. שלחו ווטסאפ - לינק בפינה למעלה

שלח

 

שדה חובה

תודה,

הטופס נשלח בהצלחה,

נחזור אליכם בהקדם!

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

כתובת יישוב​

שדה חובה

דלת לחתול